Путін поскаржився на обвал ринку нафти і коронавірус. Відео

У Росії на найвищому рівні визнали, що падіння світових цін на нафту – не просто "тимчасова незручність", а серйозна для "наддержави" проблема.

Об этом сообщает Руспрес

Про це заявив президент РФ Володимир Путін на зустрічі з представниками бізнесу у четвер, 26 березня. Раніше в Кремлі заявляли, що дешева нафта для Росії – це неприємно, але й не катастрофічно.

Путін висловився про нафту

Путін висловився про нафту

"Я не буду характеризувати всю обстановку, тому що ви всі люди грамотні, дивитесь інтернет і федеральні ЗМІ і бачите, що відбувається у нас в країні, за кордоном. У нас дві проблеми: обвалився фактично ринок нафти, за ним і інших енергоресурсів, і ось ще цей вірус прилетів", – визнав вагомість "нафтових" проблем Путін.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • Саудівська Аравія оголосила нафтову війну Росії та знизила ціни на нафту в Європі.


  • Від розриву угоди з ОПЕК Росія втрачатиме $100-150 млн на день (або понад $3 млрд на місяць).


  • Акції російських компаній на біржі в Лондоні впали після початку торгів. Серед лідерів падіння – папери нафтогазових компаній. Торги відкрилися зниженням на 17-33%.


  • В Росії різке зростання курсу долара може підвищити вартість імпортної техніки на 20-40%.


  • У Росії стався черговий обвал курсу рубля. На Московській біржі в середу, 25 березня вартість долара подолала психологічну 79 рублів, піднявшись до 79,20 руб./$.


  • Лише за один тиждень після початку нафтової війни між Росією та Саудівською Аравією та обвалу рубля інвестори вивели з РФ понад $1,4 млрд.


Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Світові ціни на нафту" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/analytics-and-forecasts/bilshe-ne-dribnitsya-putin-poskarzhivsya-na-obval-svitovih-tsin-na-naftu.htm”