Футболісти відомої команди відмовилися від зарплат на час пандемії COVID-19

Інші працівники клубу погодили часткове скорочення зарплат до відновлення сезону.

Об этом сообщает Руспрес

Loading...

Футболісти команди німецької Бундесліги Уніон Берлін повністю відмовилися від своїх зарплат на час кризи, викликаного пандемією коронавірусу, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Таке решніе було прийнято, щоб клуб міг продовжити існування.

«Футболісти першої команди відмовилися від своїх зарплат. Інші працівники клубу погодили часткове скорочення зарплат до відновлення матчів Бундесліги», – значиться в повідомленні берлінського клубу.

Уніон добре проводить дебютний сезон в еліті чемпіонату Німеччини, займаючи зараз 11-е місце.

Раніше гравці Баварії погодили зменшення зарплат на 20%.

Також київський стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського можуть переобладнати в центр порятунку постраждалих від пандемії коронавіруса.

Журналіст телеканалів Футбол 1/2/3 Ігор Бурбас розповів про це на своїй сторінці в твіттері:

«Стадіон «Динамо» ім. Лобановського з ініціативи президента клубу можуть переобладнати в центр порятунку людей у ​​разі браку ліжкомісць в столиці. Уже замовлені 10 апаратів штучного дихання. Надійдуть вони через місяць. Дуже довга черга на виготовлення дефіцитних трубок».

Стадіон Динамо ім. Лобановського з ініціативи президента клубу можуть переобладнати на центр порятунку людей у випадку нестачі койкомісць у столиці. Уже замовлені 10 апаратів штучного дихання. Надійдуть вони за місяць. Надзвичайно довгою є черга на виготовлення дефіцитних трубок.

— Igor Burbas (@iburbas) March 26, 2020Раніше журналіст «Футбольного формату» Олег Ящук повідомив, що головний тренер Зорі Віктор Скрипник влітку очолить київське Динамо.

«Віктор Скрипник влітку змінить прописку. За попередніми домовленостями, фахівець очолить Динамо. Умови співпраці фактично були узгоджені 24 березня під час відеоконференції за участю Скрипника, Григорія та Ігоря Суркісів.

Олексій Михайличенко знає про можливе рокірування. Незважаючи на цю ротацію, він залишиться працювати в Динамо. Швидше за все, на посаді спортивного директора”, – написав Ящук у себе в інстаграмі.

Футболісти відомої команди відмовилися від зарплат на час пандемії COVID-19

Президент київського Динамо Ігор Суркіс прокоментував інформацію про те, що влітку клуб очолить головний тренер Зорі Віктор Скрипник.

«Замість того, щоб об’єднатися в боротьбі з серйозною проблемою – COVID-19 – деякі люди вважають за краще придумувати новини про Динамо. Причому новини, які взагалі не відповідають дійсності.

Ми не вели переговори з Віктором Скрипником, це фейкова інформація. З цієї ж опери повідомлення про те, що Григорій Суркіс знаходиться в лікарні з коронавірусом – така ж брехня.

А ось інформація, яка відповідає дійсності: найближчим часом футбольний клуб Динамо здійснить ще один серйозний проект допомоги нашій медицині. Незабаром про все дізнаєтеся», – сказав Суркіс.

Український футболіст забив шедевральний гол та отримав майже 3 мільйони переглядів.

Хто стане чемпіонами європейських ліг, якщо сезон визнають завершеним: Шахтар, Барселона, Баварія і інші.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/03/26/futbolisty-vidomoyi-komandy-vidmovylysya-vid-zarplat-na-chas-pandemiyi-covid-19/”