Проїзд у залізничному і міському транспорті не подорожчає, – Криклій

Криклій


Міністр інфраструктури Владислав Криклій сподівається, що вартість проїзду у залізничному та пасажирському автотранспорті не підвищуватиметься.

Об этом сообщает FLB


Про це міністр інфраструктури заявив в інтерв’ю DW.


«По залізничних перевезеннях ми точно не будемо підвищувати квитки, я, власне, розраховую. Міський транспорт, зрозуміло, ціни на квитки не будуть підвищуватися. Я думаю, що і внутрішньообласний, і міський, де маршрутні таксі, вони теж певну ціну заявили, тому вони не будуть збільшувати», – сказав Криклій.
Він також висловив думку, що авіаперевізникам «буде дуже недолуго і неправильно збільшувати вартість перевезення».


«Тому що і так людей буде менше. І якщо ми хочемо швидше відновити роботу транспорту, мають бути доступні ціни, щоб психологічний бар’єр і вихід з карантину поетапний можна було швидше подолати», – сказав міністр.


Він додав, що по залізниці за перший квартал було 7 млрд грн збитків, спостерігається спад по вантажопотоку і пасажиропотоку, який фактично зупинився.


«Що стосується автобусних перевезень, у нас такої єдиної статистики (щодо щомісячних збитків – ред.) немає, але зрозуміло, що багато компаній – ми з перевізниками збирались, і вони фактично теж зупинили свою діяльність», – зазначив Криклій.


Нагадаємо, ІНФОРМАТОР писав, що на думку Криклія в умовах пандемії важливо розвивати регіональні аеропорти.


Джерело статті: “https://informator.press/proizd-u-zaliznychnomu-i-mis-komu-transporti-ne-podorozhchaie-krykliy/”