#КличкоТвійРейтингПливе: У Києві затоплено десятки вулиць, ускладнено рух

У Києві внаслідок дощу в суботу підтоплено ряд вулиць, ускладнено рух автомобілів.

Об этом сообщает Политика 2.0

Затоплено проїзну частину на вулиці Осінній, вулицях Пріорській та Автозаводській, на вулицях Уманскій, Іскрівській та Пилипа Козицького (пізніше рух було відновлено), на вулиці Новопирогівській.

Також підтоплено вулиці: Сирецьку, Кирилівську, Копилівську. Поліція просить по можливості уникати поїздок цими вулицями.

На вулиці Кирилівській зупинився рух трамваїв, однак згодом його відновили.

Також підтоплено проїзну частину на вулицях Брожка та Ізюмській. Патрульні організовують об’їзд вулицею Миколи Грінченка.

“#КличкоТвійРейтингПливе! Автозаводська зараз (між Куренівкою та площею Шевченка)”, – пише користувачка Facebook Тетяна Новохацька.

У свою чергу, Київавтодор повідомив, що станом на 14:00 ліквідовані підтоплення на проспектах Гузара, В. Гавела, Повітрофлотському, біля станції метро “Чернігівська”, вулицях Пестеля, Брожка, Жилянській, Ромена Роллана, Гарматній, Єреванській, Гетьмана, Преображенській, Чаадаєва, Чоколівському бульварі, на розі вул. Хоткевича та П. Усенка, Лук’янівській площі та пров. Чугуєвському.

Тривають роботи на вул. Білецького, Новопирогівській, Ташкентській, Братиславській (ринок Троєщина), Автозаводській, Богатирській (завод Оболонь), Ушинського, Кіото.

У разі виявлення місць підтоплень “Київавтодор” просить звертатися до цілодобової диспетчерської за тел.: 284-74-19.Джерело статті: “https://factor-news.info/klychkotvijrejtyngplyve-u-kyyevi-zatopleno-desyatky-vulyts-uskladneno-ruh/”