Справа з хабарем: головного дорожника Алексєєва відпустили з-під варти за 3.9 млн гривень


  • Ольга БОБРУСЬ
  • 17
Справа з хабарем: головного дорожника Алексєєва відпустили з-під варти за 3.9 млн гривень
  • Минулого тижня затримали керівника Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігоря Алексєєва.
  • Його підозрюють у хабарі 4,2 мільйона гривень, які він пропонував голові Вінницької ОДА.
  • Декілька днів тому, затриманого звільнили з-під варти в залі суду.

Керівник Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігор Алексєєв сплатив заставу в розмірі 3 мільйони 933 тисячі 800 гривень, зазначають в ухвалі Вищого антикорупційного суду (ВАКС) від 13 жовтня.

Об этом сообщает Компромат 2.0

До Вищого антикорупційного суду (ВАКС) надійшла скарга від адвоката підозрюваного про звільнення з-під варти підозрюваного.

Підозрюваний підтримав доводи заявника, просив скаргу задовольнити.

Згідно документу, детектив Національного антикорупційного бюро не заперечував проти задоволення скарги захисника.

Далі читайте, що пишуть в тексті ухвали:

«Дослідивши матеріали справи, заслухавши доводи сторін, слідчий суддя дійшов до наступного висновку.

Після отримання та перевірки документа, що підтверджує внесення застави, уповноважена службова особа місця ув`язнення, під вартою в якому знаходиться підозрюваний, обвинувачений, негайно здійснює розпорядження про його звільнення з-під варти та повідомляє про це усно і письмово слідчого, прокурора та слідчого суддю, а якщо застава внесена під час судового провадження, — прокурора та суд. Перевірка документа, що підтверджує внесення застави, не може тривати більше одного робочого дня.

Враховуючи факт внесення за підозрюваного застави, в зв`язку із відсутністю потреби піддавати його подальшому процесуальному примусу, слідчий суддя дійшов до висновку про необхідність звільнення підозрюваного з-під варти в залі суду у зв`язку із внесенням застави. З моменту звільнення з-під варти у зв`язку з внесенням застави підозрюваний вважається таким, до якого застосовано запобіжний захід у вигляді застави».

Суд скаргу задовольнив та звільнив Ігоря Алексєєва з під варти в залі суду у зв`язку із внесенням застави.

Взяли посадовця «на гарячому», нагадаємо 8 жовтня. До операції ретельно готувалися спецпризначенці з 24 вересня. Детально про подію розповів керівник ОДА Сергій Борзов, якому саме і пропонували неправомірну вигоду.

0 0
0 0
0 0
0 0

За даним фактом у НАБУ відкрили кримінальне провадження. Керівника Служби автомобільних доріг у Вінницькій області затримали «на гарячому», коли він передавав 200 тисяч гривень.

Також про подію у фейсбук написало Управління Служби безпеки України у Вінницькій області.


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Kryminal/kerivnik-sluzhbi-avtodor-vinnichchini-alekseev-zaplativ-zastavu-ta-viy-11149374.html”