В ООН підрахували, скільки необхідно грошей на забезпечення доступом до інтернет всіх на планетіЗа оцінкою, наведеною в доповіді Генсека ООН, щоб до 2030 року забезпечити доступом до інтернету всіх жителів нашої планети, буде потрібно 428 млрд доларів США.

Об этом сообщает Вневоле


Про це повідомляє Центр новин ООН.


До Всесвітнього дня соціальної справедливості була презентована доповідь Генсека ООН, присвячена доступу до цифрових технологій жителів планети.


У доповіді Генерального секретаря ООН, говориться, що в 2019 році, незадовго до спалаху пандемії COVID-19, в розвинених країнах інтернетом користувалися 87 відсотків жителів, в той час як в найменш розвинених країнах — 19 відсотків. Приблизно 60 відсотків населення світу, яке не має доступу до інтернету, проживає в сільських районах.


За останнє десятиліття поширення широкосмугового зв’язку, розширення використання хмарних обчислень і великих даних привели до впровадження в ряді секторів економіки цифрових платформ, які суттєвим чином впливають на життя людей.


В умовах пандемії COVID-19 завдяки електронним засобам стало можливо безперебійно здійснювати багато видів діяльності дистанційно, що також свідчить про найважливішу роль цифрових технологій. Однак пандемія, з іншого боку, оголила й підсилила зростаючий цифровий розрив як у самих розвинених і країнах, що розвиваються, так і між ними.


В ООН закликали багаті країни надати допомогу бідним в скороченні цифрового розриву. За оцінками ООН, щоб до 2030 року забезпечити доступ до інтернету всіх жителів нашої планети, буде потрібно 428 млрд доларів США, причому 97 млрд доларів-для країн Африки на південь від Сахари.


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/v-oon-p-drakhuvali-sk-lki-neobkh-dno-groshei-na-zabezpechennya-dostupom-do-nternet-vs-kh-na-”