МВС офіційно оголосило блогера Шарія, який втік з України, в розшук

последние новости в Украине останні новини в Україні


На сайті Міністерства внутрішніх справ України в категорії "розшук" з’явився блогер Анатолій Шарій, який, згідно з позицією на сайті, ховається від правоохоронних органів. В інформації про розшук зазначено, що Шарій розшукується на підставі кримінальної справи про державну зраду, де блогер є головним фігурантом.

Об этом сообщает Вневоле

Також, в інформації про розшук блогера Шарій, який отримав в Євросоюзі статус біженця, зазначено, що його звинувачують у порушенні частини 1 статті 111 (державна зрада) і частини 1 статті 161 (умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової або релігійної ворожнечі та ненависті).

За державну зраду порушнику загрожує позбавлення волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої. За розпалювання ворожнечі передбачено покарання штраф від двохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Раніше Служба безпеки України повідомила, що 25 лютого Анатолій Шарій не з’явився в СБУ для участі в допиті як підозрюваний. У зв’язку з даним фактом блогер Шарій оголошений в державний розшук.

Також Служба безпеки України заявила, що підозрюваний у державній зраді проросійський блогер Анатолій Шарій перебуває за межами території України. Однак в СБУ не назвали країну, оскільки не мають дозволу про розголошення таких даних.

Нагадаємо, СБУ оголосила про підозру відомому проросійському пропагандистові Анатолію Шарію. Слідчі СБУ вважають, що Шарій шкодив національній безпеці України в інформаційній сфері. В СБУ заявили, що Шарій діяв на замовлення Росії.

последние новости в Украине останні новини в Україні


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/podii/mvs-oficiyno-ogolosilo-blogera-shariya-yakiy-vtik-z-ukraini-v-rozshuk”