Бандит Петровський, він же "Нарік", особисто погрожував журналістуНападник на оператора "Української правди", погрожуючи ножем, видалив відеоматеріали з його телефона, а бізнесмен Олександр Петровський на призвисько "Нарік" (НА ФОТО) особисто погрожував журналісту.

Об этом сообщает Компромат Групп


Про це повідомив керівник департаменту журналістських розслідувань УП Михайло Ткач у Facebook.


Журналіст УП розповів деталі нападу охорони бізнесмена Петровського на його знімальну групу в аеропорту Дніпра.


У Дніпрі кореспонденти УП знімали матеріал про день народження Ігоря Коломойського. Святкування мало відбуватися у центрі Менора, який має закриту парковку."Розуміючи що гостей буде багато і майже всі вони заїжджатимуть на святкування на авто, які до них не мають стосунку, я вирішив що єдина можливість побачити хто саме прилетить зі столиці до Дніпра на свято — це зйомка в аеропорту", — пояснює Ткач.


Рішення виявилося вдалим і журналісти дійсно почали знімати гостей численних чартерів.


Черговий борт із Києва заходив на посадку і оператор Ярослав Бондаренко знову прийшов до терміналу. Двоє охоронців вихопили документи, коли журналіст представлявся.


Один з охоронців забрав телефон у оператора. Далі з терміналу вийшли, власне, двоє пасажирів. Першого кореспонденти ще ідентифіковують. Саме він дістав ножа і, схопивши Ярослава, почав погрожувати, приставляючи ніж до обличчя.


Пряма мова Ткача: "Важливо розуміти, що у охоронців була лише одна мета — видалити відео. Ні про яку безпеку чи небезпеку мови не йшлося. Тому вони утримували оператора. Телефон оператора запаролений і тому вимогою до Ярослава було — сказати пароль. Після того, як Ярославу декілька разів повторили, що його зараз заріжуть, він озвучив пароль. Охоронець видалив не просто відео і фото за той день, а відео і фото за півроку. Видалив навіть з папки "видалене".


Весь цей час документи Ярослава були у нападників. Останнім з терміналу вийшов Олександр Петровський на призвисько Нарік. Петровський не допоміг Ярославу звільнитись, а навпаки почав погрожувати, що його зараз повезуть "в управу". Мовляв, документи можна підробити і тому треба добре перевірити. Коли Ярослав вкотре сказав, що виконує редакційне завдання і навіть не знає хто зараз перед ним, Петровський зазначив "лучше тебе и не знать".


Далі Петровський з чоловіком з ножем сіли до позашляховика "Лексус" і поїхали на святкування дня народження Коломойського.


З якого це дива територія біля віп-терміналу стала режимним об‘єктом? Я знімав біля віп-терміналу у Відні, знімав у Женеві і жодних проблем.


Уявіть охоронця, який розмахує ножем біля віп- терміналу в Женеві. Уявили? А тепер уявіть австрійську поліцію, яка просто спостерігає за тим як охорона нападає на людину і при цьому вимагає у постраждалого документи, а у нападників — ні. Можете?


Далі охоронці на очах у поліції аеропорту скоїли напад на водія нашої знімальної групи, декілька разів намагались вибити телефони і камеру з рук у оператора і в мене. Сіли у авто супроводу і безперешкодно залишили місце.


Зараз працюємо над тим щоб отримати відео з камер віп-терміналу аби одразу його опублікувати. Будемо вдячні джерелам за сприяння. В найближчий час пройдемо всі процедурні моменти для слідства".


«Аргумент»

Источник: Охота на акул